KURUMSAL

TÜYAŞ AŞ. ORTAKLIK YAPISI VE PAYLAŞIM MODELLERİ

TÜYAŞ AŞ. ORTAKLIK YAPISI VE PAYLAŞIM MODELLERİ

 

TÜYAŞ A.Ş. NİN MARKALARI /  FAALİYET GÖSTERDİĞİ SEKTÖRLER VE ÇALIŞMA SİSTEMİ  ​

 • EMLAK SEKTÖRÜ - İNVESTOFFİCES  / İNVESTANTS :

 • TÜYAŞ A.Ş  emlak sektöründe İNVESTOFFİCES markası ile faaliyet göstermektedir.Franchising  emlak ofisleri ile bayilikler vermektedir. Ayrıca İNVEST ANTS sistemi ile merkez ofise bağlı gayrimenkul danışmanlarına bayilik vererek ofis bağımlılığı olmadan emlak danışmanlık hizmetleri  verme imkanı sunmaktadır. İnvestoffices markası 15 yılık sektörel deneyimi ile emlak sektöründe bilindik bir marka haline gelmiştir.

 • EĞİTİM VE BELGELENDİRME  - TÜM AKADEMİ :

 • TÜYAŞ A.Ş  eğitim alanında TÜMAKADEMİ markası ile faaliyetlerini   sürdürmektedir. Hayat boyu öğrenme genel müdürlüğünün kapsamına giren yüzlerce alanda kurslar seminerler düzenlemektedir. Meslek eğitimleri ve mesleki yeterlilik eğitim programlarına aralıksız devam etmektedir. Eğitim alanında bilindik bir marka haline gelen TÜMAKADEMİ uzaktan eğitim sistemi uygulayarak kursiyerlere ülkemizin her yerinden eğitimlere katılma imkanı sunmaktadır.

 • MEDYAwww.turkiyeyatirim.tv :

 • TÜYAŞ A.Ş. kurmuş olduğu  www.turkiyeyatirim.tv  IP televizyon kanalı ile medya sektöründe de faaliyet göstermektedir. Ülkemizde yatırım yapılması için tanıtım yaparak  yatırımcıları ülkemize çekerek katma değer oluşturmaktadır. Bunun yanı sıra  ülkemizde bulunan sanayicilerin ve markalarının tanıtılmasına katkı sağlamaktadır.

 • E-TİCARET – www.sistembank.com :

 • TÜYAŞ A.Ş. e-ticaret pazarından da pay almak amacı ile www.sistembank.com isimli e-ticaret sitesini faaliyete almıştır. Sayısız ürün ve çeşidin bulunacağı  www.sistembank.com da alışılmış e-ticaret sistemlerinin dışına çıkmayı hedeflerken bilişim ve sanatsal projeler ile ön plana çıkmayı hedeflemektedir. Projenin amacı, kişilerin yapmış oldukları eserlerde  çeşitli nedenlerden dolayı telif haklarını, tescil ve patentleri alamadıkları için hak kaybına uğrayan yazılımcı, sanatçı, grafiker ve mucitler gibi bir çok alanda faaliyet gösteren üreten insanimizin haklarını koruyarak eserlerini tescilleyip satışını organize etmektir. Böylelikle ülkemizde tescilin yaygınlaştırılmasına katkıda bulunarak ülke insanının yeni eserler üretmesine öncülük etmek tescilli telifli markaların yaygınlaşmasına katkı sunmayı hedeflemektedir.

 • TURİZMwww.kaplıcasepeti.com :

 • TÜYAŞ A.Ş.  Sağlık turizminde yaygınlaşan devre mülk ve devre tatil sistemlerinde yaşanılan problemlere çözüm odaklı geliştirilen, www.kaplıcasepeti.com  sitesi bir çok soruna çözüm odaklı yaklaşarak turizm sektörün de de adından söz ettirmektedir. Ülkemizde ilk defa uygulanan bu projeye günden güne taleplerin arttığı görülmektedir.

 • REKLAM  - BEK REKLAM AJANSI :

 • Grup içerisindeki reklam işlerini yürütmek amacı ile kurulmuş olan Bek Reklam Ajansı gelmiş olduğu noktada kendi dışında da hizmet vermeye başlayarak reklamcılık sektöründe TÜYAŞ A.Ş. ailesinin pazar payını almasını sağlamaktadır. Bek Reklam Ajansı basılı ve görsel reklam çözümlerinde faaliyet göstermektedir.

 • SİGORTA VE ARACILIK HİZMETLERİ – SİGORTA TURKEY :

 • Sigortacılık sektöründe  her konuda hizmet veren SİGORTA TURKEY  oluşturmuş olduğu Sigorta Premium Asist hizmetleri birimi sayesinde, sektörde büyüklüğüne önemli bir katkı sağlamaktadır.

 • ORGANİZE SANAYİ - S.S. TÜM ORGANİZE SANAYİ PLANLAMA VE TOPLU İŞYERİ YAPI KOOPERATİFİ (TOSYAK) :

TÜYAŞ A.Ş.  ortakları tarafından kurulmuş olan S.S. TÜM ORGANİZE SANAYİ PLANLAMA VE TOPLU İŞYERİ KOOPERATİFİ ülkemizin bir çok noktasında Organize Sanayi siteleri kurmayı planlamaktadır.Alışıla gelmiş kooperatifçilik anlayışının dışına çıkarak paydaşlarına bir çok konuda çözümler sunmaktadır. Sanayicinin profesyonel, çağdaş, teknolojik ortamlarda üretim yapmasına katkı sunmayı hedeflemektedir.

 Yatırım planına almış olduğu Afyon 2. Organize Sanayi Bölgesinde planlama çalışmaları devam etmektedir.

 

        İŞLEYİŞ  :

   Yukarıda saymış olduğumuz 8 iştirakimize sadece 40 bin TL yatırım ile paydaş olma imkanı              sağlıyoruz.

   Bunun yanı sıra tüm iştiraklerimizin doğal temsilcisi sayılıyor ve bütün iştiraklerimizin ürün ve hizmetlerini satmak sureti ile gelir elde etme imkanı yakalamış oluyorsunuz

       NASIL MI ?

        Sadece 40 bin TL. yatırım yaptığınızda;

 • Paydaşlarımıza 1.000 adet TOSYAK proje hisse  garantisi veriyoruz, böylelikle kurmuş olduğumuz sanayi sitesi projemizden yer sahibi olma şansına sahip oluyorsunuz. Proje hisse fiyatımız taban fiyattan açıldığı için periyodik artışlar yapıldıkça hisselerinizin değeri artmış olacaktır.

 • Bize ortak  olduğunuz için bütün ürünlerimizi de satma yetkisine sahip olursunuz

 • Şirket hisselerimizi satarak komisyon kazanma avantajına sahip olabilir, hak kazandığınız komisyon oranının yarısı ile şirket hissesi sahibi olabilirsiniz. Geriye kalan miktar nakden tarafınıza ödenir.

 • İnvestoffices franchising ve İNVESTANTS sistemlerimizi satarak da yüksek komisyon miktarları ile gelir elde etmenize destek olmaktayız.

 • TÜM AKADEMİ eğitim sistemlerinin yüzlerce alanda vermiş olduğu eğitim sertifika programlarını satma avantajı ile gelirlerinizi katlama imkanı bulabilirsiniz

 • Sistembank.com için ürün tedarik ederek gelir sağlayabilir, ürün satarak yüksek oranlarda komisyon geliri elde edebilirsiniz.

 • SİGORTA TURKEY Sigortacılık sektöründe  her konuda hizmet veren SİGORTA TURKEY ürünlerini çevrenize pazarlayarak gelirinizi taçlandırmanızı sağlıyoruz.

 • Bek Reklam Ajansı aracılığı ile tüm çevrenizin reklam siparişlerini alarak gelir elde etme imkanı sunuyoruz.

 • www.turkiyeyatirim.tv  televizyon kanalımızda yatırıma yönelik programlar yapıldığı için bir çok firmadan  reklam alma şansına sahipsiniz, almış olduğunuz reklamlardan da siz değerli ortaklarımıza gelir elde etme imkanı sağlıyoruz. Aynı zamanda reklamlarınızı % 50 indirim ile yayınlama şansına sahipsiniz.

 • www.kaplicasepeti.com  aracılığı ile çevrenizdeki insanların yaşamış olduğu sağlık problemlerini çözmelerine katkıda bulunurken sağlık turizmine tatile gönderdiğiniz yakınlarınıza yapmış olduğunuz jestlerden bile kazanç sağlama imkanı sunuyoruz.

 

 • 100 bin tl ve üzeri yatırım yapmanız durumunda ofis şartlarınız müsait ise  İNVESTOFFİCES bayiliğine ücretsiz sahip olma avantajı sağlıyoruz.

 

             Bu kadar ürünü nasıl pazarlayacağınızı mı düşünüyorsunuz ;)

        O konuda da çözüm ürettik. Bünyemizde bulunan profesyonel operasyon ekibimize müşterileri yönlendirmeniz yeterli olacaktir.Profesyonel ekibimiz devreye girerek satışınızı sonuçlandırmanıza yardımcı olacaktir.Size ise sadece yönlendirme kısmı kalacaktır.

 Pazarlama operasyonunu kendiniz mi sonuçlandırmak istiyorsunuz ?

         İştiraklerimiz ile ilgili pazarlama eğitim seminerlerimize katılarak bilgi eksikliklerinizi tamamlamanızı sağlıyor profesyonel çözümler üreterek iştiraklerimizin tamamına ait ürünleri pazarlamak için konu hakkında sizi donanımlı hale getiriyoruz

               

              DEĞERLİ ORTAKLARIMIZ !

 

 • Bir taraftan sizleri ortak etmiş olduğumuz organize sanayi arsanız değerlenecek.

 • Diğer taraftan iştiraklerimize ait hizmet ve ürünlerimizi satarak komisyon geliri elde etme şansını sizlere sağlayacağız

 • Aynı zamanda şirketimizin ortağı olduğunuz için şirketin yapmış olduğu karlar üzerinden de hisseniz oranında kar elde etme hakkına sahip olduğunuzu unutmayın.

 • Diğer taraftan iştiraklerimizin yapmış olduğu hacimler ile marka değerleri yükselecektir, şirket ortağı olduğunuz için şirket iştirakleri kazandıkça hisselerinizin değeri de artacaktır. 

 • Aynı zamanda şirketimizin paydaşı olduğunuz için şirketin yapmış olduğu karlar üzerinden de hisseniz oranında kar elde etme hakkına sahip olduğunuzu unutmayın.

 • Diğer taraftan iştiraklerimizin yapmış olduğu hacimler ile marka değerleri yükselecektir, şirket ortağı olduğunuz için şirket iştirakleri kazandıkça hisselerinizin değeri de artacaktır

 • Amacımız ortaklarımız  ile birlikte faaliyet göstermiş olduğumuz sektörlerde pazar kabiliyetimizi genişleterek şirketimizin bu pazarlardan daha fazla pay almasını sağlamaktır. Şirketimiz pazarlama faaliyetlerini ortakları aracılığı ile arttırırken, ortaklarına da komisyon geliri sağlayacaktır. Bu sayede bilançolarını arttırmış olacaktır.

 • Şirketimizin iştirakleri hacim yaptığı için marka değerleri artarken ortaklarımızın hisse değerleride buna paralel olarak artacaktır.

  Bunun yanı sıra ciroların paralelinde sağlanmış olan kârdanda ayrıca paydaşların gelir elde etmeleri sağlanmış olacaktır.

  Yapmış oldukları sanayi yatırımları da ayrıca ortaklarımıza katlanarak  geri dönecektir.Böylelikle ortaklarımızın şirketimize yapmış olduğu yatırımlar  1 / 30 etki ile kazanç sağlayacaktır

  Projemizin uygulaması belirli bir hacimden sonra işleyişini değiştirmek durumunda kalacağını kamuoyuna önemle belirtmekte yarar görüyoruz.

  BİZ BİRLİKTE OLDUĞUMUZ İÇİN GÜÇLÜYÜZ.EĞER BENDE VARIM DİYORSAN SENİDE ARAMIZDA GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYACAĞIZ.SANA KAZANDIRIYOR OLMAMIZ BİZLERİ KALKINDIRIYOR.!

​          Hiç bir şey eskisi gibi olmayacak!

        Milli ve yerli sermaye kalkınacak.!                                                         

       Milletimiz kazanacak!           

                                                                                                                                                                                                                                                         TÜYAŞ

                                                                                       YÖNETİM KURULU BAŞKANI

                                                                                                     ZEYNEL ELCİK

Bu sayfa 04 Ağustos 2018, 19:28 tarihinde güncellenmiş, 603 kere okunmuştur.