KURUMSAL

Hakkımızda

Hakkımızda

Nüfusun her geçen gün daha hızlı arttığı dünyamızda, doğal kaynaklar yetersiz hale gelmektedir.

Doğal kaynakların yetersizliği tasarrufu önemli bir terim haline getirmiştir, tasarruf denilince akla ilk gelen sözcük finanstır, toplumumuzda finansal okuryazarlığın İşletme ve bireylerin geneline yayılmasında, katkı sağlamayı amaçlıyoruz.

Ülkemizde  finansal okuryazarlık düzeyi, cumhuriyetin ilk kurulduğu yıllardaki reel okuryazarlık seviyesinden maalesefki  biraz daha fazladır.

Esasen finansal bilgiler ülkelere, şirketlere ne kadar gerekli ise bireylere ve ailelere de bir o kadar gereklidir.

 

Aile, şirket ve devletlerin yönetimlerinde  finansal mantık birbirini andırır.Bu nedenle değişen dünya düzeni ile birlikte hayatımızın merkezine oturan ve olmazsa olmazlardan biri haline gelen finans sözcüğünü doğru okumak oldukça önem arzetmektedir.

Ülkemizde işletme sermayesinin doğru yönetilememesinden kaynaklı pek çok şirketin iflas ettiğini ve bir çoğununda yanlış borçlanma nedeni ile büyük sıkıntıda olduğunu çeşitli vesilelerle bilmekteyiz.

Finans yani para, kuş misalidir, biri daldaki kuş diğeri  eldeki kuş.elinizdeki  kuş yerine  daldaki kuşa odaklanırsanız, eldekini kaçırıp daldaki kuşa baka kalırsınız. 

Bu nedenle hayatımızda finans yönetimi, kişi ve şirketlerimiz tarafından çok önemsenmesi gereken bir konudur.

Yanlış finansman ve yönetim beklenmeyen olumsuz sonuçlara götürebilir. TÜRKİYE YATIRIM A.Ş (Tüyaş) olarak bunu önemsiyor ve pek çok sektörde sizlere çözüm üretiyoruz.

TÜYAŞ ailesi faaliyet gösterdiği sektörlerde markalar oluşturmaya devam ediyor.Yatırımcılarımızın ve ortaklarımızın bizlere duyduğu güvenin vermiş olduğu heyecan ile dur durak bilmeden gece gündüz yeni projeler üretiyoruz.

Ülke insanımıza yeni istihdam imkanları oluştururken ülkemiz için katma değer oluşturmanın gururu ile yolumuza emin adımlar ile devam etmekteyiz.

Sadakatin, liyakatın,üretimin, bilgi ve teknolojinin ilke olarak görüldüğü ailemizin her geçen gün nitelikli ve kariyer edinmiş özverili insanlar ile genişliyor olması bizi daha çok güçlü yapıyor.

Ailemize katılarak sizde kendinizi daha güçlü hissetmek istermisiniz.?

TÜRKİYE YATIRIM A.Ş birikimlerinizin değer kazanmasını sağlarken siz doğru yatırım yapmış olmanın keyfini çıkarmaya başalayabilirsiniz.

TÜYAŞ’ ın güçlü ve köklü ailesinin bir ferdi olmak için bizimle iletişime geçin hayatınızdan daha fazla zaman kaybetmeyin.

 

 

Bu sayfa 04 Ağustos 2018, 18:03 tarihinde güncellenmiş, 1060 kere okunmuştur.