İŞTİRAKLERİMİZ

KAPLICA SEPETİ

KAPLICA SEPETİ

kaplıcasepeti.com portalımız siz değerli termal devre mülk sahiplerine hitap ediyor. Devre mülk sahiplerinin buluşma noktası olan kaplıcasepeti.com, aynı zamanda sorun çözme noktası olması için siz değerli üyelerimize ücretsiz üye olma, ücretsiz ilan verme,imkânı sağlıyor. 

Bu portal size bizim getirdiğimiz aidat karşılığı kiralık devre mülk sistemi sayesinde gidemediğiniz yıllarda ki aidatlardan kurtulmanızı sağlıyor. Arz talep dengesi doğrultusunda işleriniz,sağlığınız,çeşitli sebeplerinizden dolayı gidemediğiniz döneminize gitmek isteyenlerin olabileceğini düşündük,böylece bu fikri ürettik. 

Devre mülk sahibi olarak gidemediğiniz dönemin aidatını bildiğiniz gibi ödemek zorundasınız, bu sistem sizi bu ödemeden kurtarıyor. Ayrıca kiralamak istediğiniz zaman farklı siteler sizden ilan ücreti istiyor, sizde ödemek istemiyorsanız, devre mülk tesislerini arayıp kiraya vermek istediğinizi söylüyorsunuz. 

Tesiste size yardımcı olabilmeleri için aidatı yatırmanız gerektiğini söylüyor, sizde kiraya verilecek umuduyla ihtiyaçlarınızı erteleyip harçlık ve masraflarınızdan kısarak aidatı yatırıyorsunuz. 

Ve emin olun tesisiniz %90 kiraya verilmedi diye geri dönüyor. Sizde uzakta olduğunuz için inanmak zorunda kalıyorsunuz ama tesis inanın %90 kiraya verip devre mülkünüzün kirasını da kendi cebine indiriyor. Böylelikle tesis hem kirayı hem aidatı haksız olarak almış oluyor. 

Devre mülkünüzü satmak isterseniz yine internet sitelerine ücret ödemek zorunda kalıyorsunuz. Biz sizi bundan da kurtarıyoruz. Devre mülk takas sistemimiz sayesinde de size uzak olan, sizin hastalığınıza uygun olmayan, hoşunuza gitmeyen yerlerinizi değiştirebiliyorsunuz. 

Kısacası kaplıcasepeti.com siz değerli devre mülk, termal su severlerin ortak buluşma sorun çözme partalıdır. Ayrıca hastalığa göre termal su sistemimiz sayesinde de hastalık durumunuza göre filtreleme yapabilir, hastalığınıza uygun gelecek bölge ve şehirleri öğrenebilir böylece sağlığınıza iyi geleceğini düşündüğünüz termal su kaplıcaları şifalı suları daha kolay bulabilir. Şifalı sulardan daha çok şifa bulabilirisiniz. 

Kaplıcasepeti.com’un sizin değeriniz olduğunu bilmenizi ve sloganımız olan HAYATA SAĞLIKLI BİR DOKUNUŞ’la sizlere sağlıklı günler dileriz.