HABERLER

TÜYAŞ A.Ş ÇALIŞMA SİSTEMİ VE KAZANÇLARI

TÜYAŞ A.Ş ÇALIŞMA SİSTEMİ VE KAZANÇLARI

TÜYAŞ A.Ş ÇALIŞMA SİSTEMİ VE KAZANÇLARI
30 Temmuz 2018, 13:34

                                     TÜYAŞ A.Ş. ÇALIŞMA SİSTEMİ VE KAZANÇLARI

 

                  TÜYAŞ A.Ş. NİN MARKALARI /  FAALİYET GÖSTERDİĞİ SEKTÖRLER VE ÇALIŞMA SİSTEMİ  

 

 1. EMLAK SEKTÖRÜ - İNVESTOFFİCES  / İNVESTANTS :

TÜYAŞ A.Ş  Emlak Sektöründe İNVESTOFFİCES markası ile faaliyet göstermektedir, franchising  emlak ofisleri ile bayilikler vermektedir.Ayrıca İNVEST ANTS sistemi ile merkez ofise bağlı gayrimenkul danışmanlarına bayilik vererek ofis bağımlılığı olmadan emlak danışmanlık hizmetleri  verme imkanı sunmaktadır. İnvestoffices markası 15 yılık sektörel deneyimi ile emlak sektöründe bilindik bir marka haline gelmiştir.

 

 1. EĞİTİM VE BELGELENDİRME  - TÜM AKADEMİ :

TÜYAŞ A.Ş  eğitim alanında TÜMAKADEMİ markası ile faaliyetlerini   sürdürmektedir.Hayat boyu öğrenme genel müdürlüğünün kapsamına giren yüzlerce alanda Kurslar seminerler düzenlemektedir. Meslek eğitimleri ve mesleki yeterlilik eğitim programlarına aralıksız devam etmektedir.Eğitim alanında bilindik bir marka haline gelen TÜMAKADEMİ uzaktan eğitim sistemi uygulayarak kursiyerlere ülkemizin her yerinden eğitimlere katılma imkanı sunmaktadır.

 

 1. MEDYA – www.turkiyeyatirim.tv :

TÜYAŞ A.Ş. kurmuş olduğu  www.turkiyeyatirim.tv  IP televizyon kanalı ile medya sektöründe de  faaliyet göstermektedir. Ülkemizde yatırım yapılması için tanıtım yaparak  yatırımcıları ülkemize çekerek katma değer oluşturmaktadir. Bunun yanı sıra  ülkemizde bulunan sanayicilerin ve markalarının tanıtılmasına katkı sağlamaktadır.

 

 

 1. E-TİCARET – www.sistembank.com :

TÜYAŞ A.Ş. e-ticaret pazarındanda pay almak amacı ile www.sistembank.com isimli e-ticaret sitesini faaliyete almıştır. Sayısız ürün ve çeşidin bulunacağı  www.sistembank.com da alışılmış e-ticaret sistemlerinin dışına çıkmayı hedeflerken bilişim ve sanatsal projeler ile ön plana çıkmayı hedeflemektedir. Projenin amacı, kişilerin yapmış oldukları eserlerde  çeşitli nedenlerden dolayı telif haklarını, tescil ve patentleri alamadıkları için hak kaybına uğrayan yazılımcı, sanatçı,grafiker ve mucitler gibi bir çok alanda faaliyet gösteren üreten insanimizin haklarini koruyarak eserlerini tescilleyip satışını organize etmektir. Böylelikle ülkemizde tescilin yaygınlaştırılmasına katkıda bulunarak ülke insanının yeni eserler üretmesine öncülük etmek tescilli telifli markaların yaygınlaşmasına katkı sunmayı hedeflemektedir.

 

 1. TURİZM – www.kaplıcasepeti.com :

TÜYAŞ AŞ.  Sağlık turizminde yaygınlaşan devremülk ve devre tatil sistemlerinde yaşanılan problemlere çözüm odaklı geliştirilen, www.kaplıcasepeti.com  sitesi bir çok soruna çözüm odaklı yaklaşarak turizm sektörün de de adından söz ettirmektedir. Ülkemizde ilk defa uygulanan bu projeye günden güne taleplerin arttığı görülmektedir.

 

 1. REKLAM  - BEK REKLAM AJANSI :

Grup içerisindeki reklam işlerini yürütmek amacı ile kurulmuş olan Bek Reklam Ajansı gelmiş olduğu noktada kendi disindada hizmet vermeye başlayarak reklamcılık sektöründe TÜYAŞ A.Ş. ailesinin pazar payını almasını sağlamaktadır. Bek Reklam Ajansi basılı ve görsel reklam çözümlerinde faaliyet göstermektedir.

 

 1. SİGORTA VE ARACILIK HİZMETLERİ – SİGORTA TURKEY :

Sigortacılık sektöründe  her konuda hizmet veren SİGORTA TURKEY  oluşturmuş olduğu Sigorta Premium Asist hizmetleri birimi sayesinde, sektörde büyüklüğüne önemli bir katkı sağlamaktadır.

 

 1. ORGANİZE SANAYİ - TOSYAK :

TÜYAŞ A.Ş.  ortakları tarafından kurulmuş olan S.S. TÜM ORGANİZE SANAYİ PLANLAMA VE TOPLU İŞYERİ KOOPERATİFİ ülkemizin bir çok noktasında Organize Sanayi siteleri kurmayı planlamaktadır. Alışıla gelmiş kooperatifçilik anlayışının dışına çıkarak paydaşlarına bir çok konuda çözümler sunmaktadır.  Sanayicinin profesyonel, çağdaş, teknolojik ortamlarda üretim yapmasına katkı sunmayı hedeflemektedir.

Yatırım planına almış olduğu Afyon 2. Organize Sanayi Bölgesinde planlama çalışmaları devam etmektedir.

 

             İŞLEYİŞ  :

Yukarıda saymış olduğumuz 8 iştirakimize sadece 40 bin tl yatırım ile paydaş olma imkanı sağlıyoruz.

Bunun yanı sıra tüm iştiraklerimizin doğal temsilcisi sayılıyorsunuz ve bütün iştiraklerimizin ürün ve hizmetlerini satmak sureti ile gelir elde etme imkanı yakalamış oluyorsunuz.

 

         NASIL MI ?

 

          Sadece 40 bin tl. yatırım yaptığınızda;

 

 1. Paydaşlarimiza 1.000 adet TOSYAK proje hisse  garantisi veriyoruz, böylelikle kurmuş olduğumuz sanayi sitesi projemizden yer sahibi olma şansına sahip oluyorsunuz. Proje hisse fiyatımız taban fiyattan açıldığı için periyodik artışlar yapıldıkça hisselerinizin değeri artmış olacaktır

       2.Bize paydaş olduğunuz için bütün ürünlerimizi de satma yetkisine sahip olursunuz.


 

 1. Şirket hisselerimizi satarak komisyon kazanma avantajına sahip olabilir, hak kazandığınız komisyon oranının yarısı ile şirket hissesi sahibi olabilirsiniz.Geriye kalan miktar nakden tarafınıza ödenir.

 

 1. İnvestoffices farnchising ve İNVESTANTS sistemlerimizi satarak da yüksek komisyon miktarları ile gelir elde etmenize destek olmaktayiz.


 

 1. TÜM AKADEMİ eğitim sistemlerinin yüzlerce alanda vermiş olduğu eğitim sertifika programlarını satma avantajı ile gelirlerinizi katlama imkanı bulabilirsiniz

 

 1. Sistembank.com için hem  ürün tedarik ederek gelir sağlayabilir, hem de  ürün satarak yüksek oranlarda komisyon geliri elde edebilirsiniz.


 

 1. SİGORTA TURKEY Sigortacılık sektöründe  her konuda hizmet veren SİGORTA TURKEY ürünlerini çevrenize pazarlayarak gelirlerinizi taçlandırmanızı sağlıyoruz.

 

 1. Bek Reklam Ajansı aracılığı ile tüm çevrenizin reklam siparişlerini alarak gelir elde etme imkanı sunuyoruz.

 

 1. www.turkiyeyatirim.tv  televizyon kanalımızda yatırıma yönelik programlar yapıldığı için bir çok firmadan  reklam alma şansına sahipsiniz, almış olduğunuz reklamlardan da siz değerli paydaşlarımıza gelir elde etme imkanı sağlıyoruz. Aynı zamanda reklamlarınızı % 50 indirim ile yayınlama şansına sahipsiniz.

 

 1. www.kaplicasepeti.com  aracılığı ile çevrenizdeki insanların yaşamış olduğu sağlık problemlerini çözmelerine katkıda bulunurken,   sağlık turizmine tatile gönderdiğiniz yakınlarınıza yapmış olduğunuz jestlerden bile kazanç sağlama imkanı sunuyoruz.

 

 1. 100 bin tl ve üzeri yatırım yapmanız durumunda ofis şartlarınız müsait ise  İNVESTOFFİCES bayiliğine ücretsiz sahip olma avantajı sağlıyoruz.

 

         Bu kadar ürünü nasıl pazarlayacağınızımı düşünüyorsunuz ;)

O konuda da çözüm ürettik.Bünyemizde bulunan profesyonel operasyon ekibimize müşterileri    yönlendirmeniz yeterli olacaktir.Profesyonel ekibimiz devreye girerek satışınızı sonuçlandırmanıza yardımcı olacaktir.Size ise sadece yönlendirme kismi kalacaktir.

 

Pazarlama operasyonunu kendinizmi sonuçlandırmak istiyorsunuz ?

 

İştiraklerimiz ile ilgili pazarlama eğitim seminerlerimize katılarak bilgi eksikliklerinizİ    tamamlamanızı sağlıyor profesyonel çözümler üreterek iştiraklerimizin tamamına ait ürünleri pazarlamak için konu hakkinda sizi donanimli hale getiriryoruz


 

       DEĞERLİ ORTAKLARIMIZ !

 

 • Bir taraftan sizleri ortak etmiş olduğumuz organize sanayi arsanız değerlenecek.

 • Diğer taraftan iştiraklerimize ait hizmet ve ürünlerimizi satarak komisyon geliri elde etme şansını sizlere sağlayacağız

 • Aynı zamanda şirketimizin paydaşı olduğunuz için şirketin yapmış olduğu karlar üzerinden de hisseniz oranında kar elde etme hakkına sahip olduğunuzu unutmayın.

 • Diğer taraftan iştiraklerimizin yapmış olduğu hacimler ile marka değerleri yükselecektir, şirket ortağı olduğunuz için şirket iştirakleri kazandıkça hisselerinizin değeri de artacaktır.

Amacımız paydaşlarımız ile birlikte faaliyet göstermiş olduğumuz sektörlerde pazar kabiliyetimizi genişleterek şirketimizin bu pazarlardan daha fazla pay almasını sağlamaktır. Şirketimiz pazarlama faaliyetlerini paydaşları aracılığı ile arttırırken, paydaşlarına da komisyon geliri sağlayacaktır.Bu sayede bilançolarını arttırmış olacaktır.

Şirketimizin iştirakleri hacim yaptığı için marka değerleri artarken paydaşlarımızın hisse değerleride buna paralel olarak artacaktır.

Bunun yanı sıra ciroların paralelinde sağlanmış olan kârdanda ayrıca paydaşların gelir elde etmeleri sağlanmış olacaktır.

Yapmış oldukları sanayi yatırımları da ayrıca paydaşlarımıza kat kat fazla  değer olarak geri dönecektir.

Böylelikle paydaşlarımızın şirketimize yapmış olduğu yatırımlar   kendilerine 1 / 30 etki ile kazanç sağlayacaktır.

Projemizin uygulaması belirli bir hacimden sonra işleyişini değiştirmek durumunda kalacağını kamuoyuna önem ile belirtmekte yarar görüyoruz,

BİZ BİRLİKTE OLDUĞUMUZ İÇİN GÜÇLÜYÜZ .!

   EĞER BENDE VARIM DİYORSAN SENİDE ARAMIZDA GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYACAĞIZ.!

                SANA KAZANDIRIYOR OLMAMIZ BİZLERİ KALKINDIRIYOR.!

Hiç bir şey eskisi gibi olmayacak.!

Milli ve yerli sermaye kalkınacak.!                                                         

                                                                                                                            TÜYAŞ A.Ş

                                                                                                              Yönetim Kurulu Başkanı

       Zeynel ELCİK